Bruslení na stadionu v Hradci Králové

Bruslení na stadionu v Hradci Králové
Místo konání:
Zimní stadion v Hradci Králové
Datum a čas konání:
25.1.2015 15:00
Přijďte si zabruslit s rodinou i přáteli na zimní stadion v Hradci Králové. Hlavní hala bude vyhrazena jenom pro nás a užijeme si hodinu a půl volného bruslení na skvěle upraveném ledu. Vstupné je ZDARMA, jediné co potřebujete je dobrá nálada (brusle nepovinné).

Kdy: 25. ledna 2015 od 15:00 do 16:30
Kde: Zimní stadion Hradec Králové – Hlavní hala
Doprava: vlastní; parkování je možné buď v parkovacím domě pod Krajským úřadem, na parkovišti před hlavní halou stadionu nebo u řeky před Biskupským gymnáziem
Upřesnění: přijďte prosím cca o 10 minut dříve. Sejdeme se u vrátnice (která je mezi malou a velkou halou). Kdo přijde později, může přes vrátnici jít přímo do haly. Je k dispozici šatna, ale ze zkušenosti si myslím, že je lepší se přezout přímo „na střídačce“ u ledu. S sebou si můžete vzít libovolné občerstvení, k dispozici je tam pouze nápojový automat. Pro milovníky hokeje samozřejmě hokejky s sebou, led si rozdělíme spravedlivě pro hokejisty i (ne)hokejisty.
Poznámka: Obec Lhota pod Libčany pouze zajišťuje pronájem haly, za bezpečnost dětí i vlastní odpovídají rodiče. Budeme rádi, když svoji účast potvrdíte na níže uvedeném emailu nebo SMS.

 

Děkujeme, že jste si přišli zabruslit ! | 25. 1. 2015

Ahoj všichni,
na dnešní akci na hradeckém stadionu se nás sešla téměř stovka malých, mladých i zkušených bruslařů :). Mnoho lidí mi děkovalo za uspořádání této akce. Ale mělo by to být naopak, děkuju já vám. Bez vás a vaší účasti by to nešlo. Budu se těšit s těmi co přišli, i s těmi, kterým to dneska nevyšlo, na setkání na některé z dalších akcí. Za celý tým Kulturního a školského výboru Lhota pod Libčany, který pro vás tuhle akci připravil - DÍKY. Jako malou odměnu si můžete dole na stránce prohlédnout několik fotografií z akce. Přemek Neuman

Doplnění | 22. 1. 2015

Jedno malé upozornění. Ve stejném termínu se koná i běžné bruslení veřejnosti. Proto upozorňuji, že my máme bruslení v hlavní hale. Sejdeme se před vrátnicí, která je mezi oběma halami, viz. obrázek. Jinak máme poměrně velký počet potvrzených účastníků a všichni se již na akci těšíme !!!
Sdílejte tuto stránku: Přidat k Twitter Přidat k Facebook Přidat k LinkedIn

Zeptejte se na tuto akci

Váš dotaz bude odeslán Kulturnímu výboru a nebude nikde uveřejněn.

Posláním těchto stránek, jejímž zřizovatelem je Kulturní a školský výbor Lhoty pod Libčany, je nejen obyvatele Lhoty a Hubenic informovat o kulturních akcích, ale umožnit jim komunikaci o tom, co by si přáli změnit či co jim naopak vyhovuje.