Novinky

Výsledky dotazníků SCIO v ZŠ Lhota pod Libčany | 15. 6. 2015

Přinášíme Vám souhrnnou zprávu k dotazníkovému šetření SCIO, které proběhlo na naší škole letos v únoru.

Děkujeme za vyplnění dotazníků | 12. 2. 2015

Dnes byl uzavřen sběr dotazníků od rodičů i dětí. Celkově se nám vrátilo 80% dotazníků. Velmi děkujeme všem rodičům za odpovědný přístup i čas věnovaný jejich vyplnění. Nyní budou tyto dotazníky zpracovávat odborníci ze společnosti SCIO. O výsledné zprávě budeme veřejnost informovat.

Dotazníky na naší škole | 9. 2. 2015

V tomto týdnu, tedy od 9.2.2015 bude na naší škole probíhat dotazníkový projekt od společnosti SCIO, nazvaný Mapa školy.

Děkujeme, že jste si přišli zabruslit ! | 25. 1. 2015

Ahoj všichni,
na dnešní akci na hradeckém stadionu se nás sešla téměř stovka malých, mladých i zkušených bruslařů :). Mnoho lidí mi děkovalo za uspořádání této akce. Ale mělo by to být naopak, děkuju já vám. Bez vás a vaší účasti by to nešlo. Budu se těšit s těmi co přišli, i s těmi, kterým to dneska nevyšlo, na setkání na některé z dalších akcí. Za celý tým Kulturního a školského výboru Lhota pod Libčany, který pro vás tuhle akci připravil - DÍKY. Jako malou odměnu si můžete dole na stránce prohlédnout několik fotografií z akce. Přemek Neuman

Spuštěny nové stránky | 18. 1. 2015

Spustili jsme pro vás nové stránky Kulturního a školského výboru Lhota pod Libčany. Jejich posláním je nejen obyvatele Lhoty a Hubenic informovat o kulturních akcích, ale umožnit jim komunikaci o tom, co by si přáli změnit či co jim naopak vyhovuje.

Posláním těchto stránek, jejímž zřizovatelem je Kulturní a školský výbor Lhoty pod Libčany, je nejen obyvatele Lhoty a Hubenic informovat o kulturních akcích, ale umožnit jim komunikaci o tom, co by si přáli změnit či co jim naopak vyhovuje.