Spuštěny nové stránky

18. 1. 2015
Spustili jsme pro vás nové stránky Kulturního a školského výboru Lhota pod Libčany. Jejich posláním je nejen obyvatele Lhoty a Hubenic informovat o kulturních akcích, ale umožnit jim komunikaci o tom, co by si přáli změnit či co jim naopak vyhovuje. A to nejen směrem k nám, kulturnímu a školskému výboru, ale i vzájemně mezi sebou.

Budeme se snažit veškeré akce avizovat na našich stránkách dopředu, abys věděl co chystáme. Budeme rádi, když se k tomu předem vyjádříš, případně pošleš vlastní nápady, které můžeme potom společně zrealizovat. Po akci uvítáme nejen pochvalné emaily, ale jsme otevřeni i kritice, abychom mohli v příštích letech zlepšovat.

Abys nemusel neustále naše stránky sledovat, nabízíme ti možnost si na titulní straně webu svoji emailovou adresu přihlásit k odběru našeho zpravodaje a slibujeme ti, že ti nic důležitého neunikne. Vždycky když se něco důležitého objeví, dozvíš se o tom emailem.

Posláním těchto stránek, jejímž zřizovatelem je Kulturní a školský výbor Lhoty pod Libčany, je nejen obyvatele Lhoty a Hubenic informovat o kulturních akcích, ale umožnit jim komunikaci o tom, co by si přáli změnit či co jim naopak vyhovuje.